افزونه ها

ادغام سازی


ادغام سازی سیستم های محبوب با استسفا


افزونه وردپرس

با استفاده از این افزونه می توانید بدون نیاز به قرار دادن کد آمارگیر استتسفا ادغام سازی را انجام دهید. همچنین در آینده برنامه ریزی های لازمه برای اضافه کردن امکانات تکمیلی جهت بررسی و مشاهده آمار وبسایت خود مستقیم از داشبورد وردپرس فراهم خواهد شد.

ماژول WHMCS

سیستم WHMCS یک سیستم قدرتمند جهت مدیریت سیستم های پیچیده هاستینگ می باشد. با استفاده از این Hook می توانید سیستم استتسفا را با آن ادغام سازی کنید. تنها کافی است فایل را دانلود کنید و آن را به پوشه includes/hooks آپلود کنید. فایل ضمیمه شده کاملا سورس باز می باشد.

کامپوننت دیسکورس

با استفاده از این کامپوننت، استتسفا را به انجمن ساز دیسکورس متصل کنید. برای نصب به مسیر /admin/customize/themes/ بروید، سپس از تب Component روی نصب کلیک کنید، فایل را از روی دیواس انتخاب کنید و در نهایت به پوسته انجمن اضافه کنید.

ربات تلگرام

ربات تلگرام هم اکنون در حال توسعه می باشد. پس از تکمیل و انتشار از طریق ایمیل بروزرسان خواهد شد و لینک دانلود آن از همین صفحه در دسترس خواهد بود. امکانات زیادی از جمله بررسی آمار روزانه و یا هفتگی با تفکیک وبسایت و حتی امکان تنظیم گزارش خودکار روزانه و یا هفتگی.


© 2024 بهترین ابزار آمارگیر وبسایت. تمامی حقوق محفوظ است.

آیا از امکانات استتسفا راضی هستید؟

خیلی ناراضی
ناراضی
معمولی
راضی
خیلی راضی

استتسفا همیشه در حال ارتقا سیستم و اضافه کردن امکانات کاربردی می باشد. نظرات شما باعت پیشرفت سیستم خواهد شد.

راهنمای سایت